Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody

Příspěvky

Závod přípravek Sezimovo Ústí 8.5.2009

Kategorie 2003 a mladší (19 závodnic)
6. Lucie Pecínová
7. Marie Trang Tangwyn
9. Zuzana Jílková
10. Natálie Mašková
11. Adéla Dvořáková
12. Denisa Bendová
13. Magdalena Picková
15. Leontýna Pavlíková

 
8. 5. 2009 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přípravky Sezimovo Ústí 8.5.2009

Závod přípravek Nová Včelnice 2.5.2009

Výsledky

Kategorie 2003 a mladší (18 závodnic)
4. Adéla Dvořáková
5. Zuzana Jílková
6. Natálie Mašková
8. Magdalena Picková
9. Lucie Pecínová
10. Denisa Bendová
14. Leontýna Pavlíková
15. Marie Trang Tangwyn

Kategorie 2002 (5 závodnic)
5. Kateřina Palečková
 
4. 5. 2009 | Rubrika: Závody

Aprílboj Sezimovo Ústí 26.4.2009

Výsledky

Kategorie nejmladší žákyně (11 závodnic)
2. Tereza Štufková
3. Barbora Kešnarová

Kategorie mladší žákyně  (20 závodnic)
1. Gabriela Jírová
2. Kristina Vrabčeková
16. Julie Gyselová

Kategorie starší žákyně (8 závodnic)
6. Andrea Bečková

Kategorie juniorky, ženy (5 závodnic)
2. Leona Jírová



 
26. 4. 2009 | Rubrika: Závody

Jihlavský ježek 25.4.2009

Výsledky

Kategorie 2001 a mladší (40 závodnic)
4. Tereza Štufková
5. Barbora Kešnarová
13. Natálie Jedličková

Kategorie 1999 - 2000 (22 závodnic)
6. Kristýna Vrabčeková
9. Kateřina Oravcová
18. Gabriela Jírová
20. Daniela Vránová
22. Julie Gyselová

Kategorie 1998 - 1996 (11 závodnic)
4. Leona Jírová
7. Gabriela Havlová
9. Andrea Bečková

Kategorie 1993 a straší (5 závodnic)
3. Žaneta Plavcová
 
25. 4. 2009 | Rubrika: Závody

Veselský pohár 18.4.2009

Výsledky našich závodnic

Kategorie Základní stupeň (25 závodnic)
12. Eliška Ježková
17. Kateřina Palečková

Kategorie mladší žákyně VS1 (25 závodnic)
9. Tereza Štufková
13. Barbora Kešnarová
15. Eliška Hojná
18. Daniela Vránová
19. Julie Gyselová

Kategorie starší žákyně VS 2 (11 závodnic)
1. Gabriela Jírová
11. Kateřina Oravcová

Kategorie žákyně B (15 závodnic)
8. Gabriela Havlová
9. Leona Jírová


 
20. 4. 2009 | Rubrika: Závody | Fotografie: Pohár Veselí nad Lužnicí 18.4.2009

Memoriál Z. Hartlové Pelhřimov

Mladší žákyně (14 závodnic)
3. Tereza Štufková
4. Barbora Kešnarová
5. Natálie Jedličková

Starší žákyně (20 závodnic)
2. Gabriela Jírová
11. Kristýna Vrabčeková
14. Kateřina Oravcová

Žákyně B (12 závodnic)
6. Gabriela Jírová
7. Leona Jírová

Ženy B (3 závodnice)
3. Žaneta Plavcová
 
4. 4. 2009 | Rubrika: Závody

Memoriál Petra Kouby 13.12.2008


 
13. 12. 2008 | Rubrika: Závody

Mikulášský pohár 6.12.2008

 
 
6. 12. 2008 | Rubrika: Závody

Krajský pohár Sezimovo Ústí / Veselí nad Lužnicí 15.11.2008

Závodnice Jindřichova Hradce opět obsadily stupně vítězů v soutěži družstev:

Kategorie Miniliga
1. TJ Slovan J. Hradec (Hojná, Vránová,Štufková, Kešnarová, Jedličková)
2. TJ Spartak Sezimovo Ústí
3. TJ LOKO Veselí nad Lužnicí

Kategorie IV. liga
1. TJ Slovan J. Hradec (Jírová, Vrabčeková, Bečková, Oravcová)
2. TJ Spartak Sezimovo Ústí
3. TJ Sokol Milevsko

Kategorie III. liga
1.TJ Sokol Písek
2. TJ Slovan J. Hradec (Jírová, Machová, Havlová
3. TJ Spartak Sezimovo Ústí II

Kategorie II. liga
1. TJ Spartak Sezimovo Ústí II
2. TJ Slovan Jindřichův Hradec (Králová, Andrašková, Plavcová, Šprinclová)
 
15. 11. 2008 | Rubrika: Závody | Fotografie: KP družstev Veselí 15.11.2008

Pohár Jindřichova Hradce 1.11.2008


 
1. 11. 2008 | Rubrika: Závody