Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody

Příspěvky

Přípravky Jindřichův Hradec 19.5.2012

2011-srpen-soustredeni-trest-286.jpgV sobotu 19.5.2012 jsme uspořádali v naší tělocvičně TJ Slovan tradiční závod přípravkových kategorií - tedy děvčat i chlapců ve věku do 7 let - ve sportovní gymnastice.

Závod byl jako obvykle doplněn technickými a atletickými disciplinami jako je běh, skákání přes švihadlo, šplh na tyči, vznosy na lavičce atd.

Přípravky Dívky I (2005) 9 závodnic
2. Kateřina Kneslová
 
Přípravky Dívky II (2006 a mladší) 29 závodnic
1. Tereza Hemberová
3. Nela Krajňáková
6. Eliška Krajňáková
7. Kristýna Bartošová
10. Tereza Staňková
16. Michaela Benešová
18. Karolína Kamenická
20. Karolína Maryšková
21. Dorota Šimůnková
23. Justýna Holická
26. Lucie Šoršová
28. Barbora Jarošová
29. Anna Kůrková
 
Přípravky Chlapci II (2006 a mladší) 7 závodníků
2. Tomáš Duba
 

Výsledky ke stažení

Počtáři si dovolili malé kouzlo a pro zajímavost uvádíme vyhodnocení jen gymnastických disciplín dívek:

Výsledky dívky jen gymnastické discipliny

 

_mg_6927.jpg

 


 

 
19. 5. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přípravky Jindřichův Hradec 19.5.2012

O Pohár Českých Budějovic 5.5.2012

Základní stupeň (2004-2005) 18 závodnic
2. Leontina Pavlíková
3. Klára Hemberová
9. Franziska Perle
 
Mladší žákyně (2003 a ml.) 18 závodnic
3. Adéla Dvořáková
6. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
 
Starší žákyně (2002-2003) 9 závodnic
4. Karolína Hanzalová
6. Lucie Pecínová
8. Dorota Šablatúrová
 
Žákyně B (2001-2000) 12 závodnic
3. Barbora Kešnarová
4. Natálie Jedličková
9. Julie Gyselová
 
Juniorky B a Ženy B (1999 a st.) 9 závodnic
2. Gabriela Jírová

Výsledky

Video

 

 
5. 5. 2012 | Rubrika: Závody

Sezimovo Ústí Aprílový dvojboj 28.4.2012

Mimi žákyně (2006 a ml.) 10 závodnicsezimovo-usti-28.4.2012.jpg

1. Terezka Hemberová
4. Michaela Benešová
 
Nejmladší žákyně (2003-2005)  11 závodnic
1. Leontina Pavlíková
5. Klára Hemberová
7. Franziska Perle
 
Mladší žákyně (2003 a ml.)  12 závodnic
2. Magdalena Picková
3. Adéla Dvořáková
6. Ta Marie
9. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
 
Starší žákyně (2002-2004) 5 závodnic
2. Karolína Hanzalová
4. Dorota Šablatúrová
5. Lucie Pecínová
 
Žákyně B (2003-2000) 6 závodnic
1. Tereza Štufková
2. Natálie Jedličková
4. Barbora Kešnarová
 
Juniorky B a Ženy B 4 závodnice
2. Gabriela Jírová

Výsledky

Video není a ani nebude

 
28. 4. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: Sezimovo Ústí 28.4.2012

Veselí 21.4.2012

Základní stupeň (2004-2005)  26 závodnicveseli-21.4.2012.jpg
1. Leontina Pavlíková
5. Klára Hemberová
 
Mladší žákyně (2003 a ml.)  25 závodnic
5. Magdalena Picková
6. Denisa Bendová
11. Ta Marie
15. Natálie Mašková
 
Starší žákyně (2002-2003) 17 závodnic
2. Karolína Hanzalová
10. Dorota Šablatúrová
13. Lucie Pecínová
 
Žákyně B (2001-2000) 25 závodnic
10. Natálie Jedličková
11. Barbora Kešnarová
15. Tereza Štufková
17. Julie Gyselová
 
Juniorky B a Ženy B 18 závodnic
3. Gabriela Jírová
  
 

 

 
21. 4. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: Veselí 21.4.2012

Trhosvinenský pohár 14.4.2012

Základní stupeň (2004-2005) 20 závodnictrhove-sviny-14.4.2012.jpg
1. Klára Hemberová
2. Leontina Pavlíková
7. Franziska Perle
 
Mladší žákyně (2003 a ml.) 18 závodnic
1. Adéla Dvořáková
3. Denisa Bendová
11. Natálie Mašková
 
Starší žákyně (2002-2003) 10 závodnic
3. Karolína Hanzalová
6. Dorota Šablatúrová
7. Lucie Pecínová
 
Žákyně B (2001-2000) 11 závodnic
4. Natálie Jedličková
5. Barbora Kešnarová
6. Julie Gyselová
 
Juniorky B (1998-1999) 4 závodnice
1. Gabriela Jírová
 
 
 

 
 
Hoši Přípravky A (bez rozdílu věku) 6 závodníků
1. Martin Čeloud
 
Nejmladší žáci (2003-2005) 11 závodníků
1. Hynek Černý
 
 
 
Video kluci         
 
 
 
14. 4. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: Trhové Sviny 14.4.2012

Memoriál Zuzany Hartlové, Pelhřimov 31.3.2012

Mladší žákyně (2004-2005) 58 závodnic
15. Magdalena Picková
20. Klára Hemberová
22. Franziska Perle
31. Leontina Pavlíková
 
Starší žákyně (2002-2003) 55 závodnic)
9. Karolína Hanzalová
23. Lucie Pecínová
29. Dorota Šablatúrová
51. Denisa Bendová
 
Žákyně B (2001-2000) 51 závodnic
29. Natálie Jedličková
31. Barbora Kešnarová
32. Julie Gyselová
 
Juniorky B (1998-1999) 18 závodnic
8. Gabriela Jírová
 
 
 
 
 

 
31. 3. 2012 | Rubrika: Závody

Memoriál Petra Kouby, České Budějovice 10.12.2011

2011-mpk-gabca.jpgPosledním závodem letošního roku byl tradiční českobudějovický závod Memoriál Petra Kouby, kdy se soutěžilo ve dvou nářadích bradla - akrobacie. Jindřichohradecké gymnastky se s úspěšným rokem 2011 rozloučily několika medailemi.

Miniliga (2003 a ml.) 15 závodnic
1. Karolína Hanzalová
2. Dorota Šablatúrová
3. Adéla Dvořáková
4. Marie Ta
5. Lucie Pecínová
7. Magdalena Picková
8. Leontina Pavlíková
12. Franziska Perle
 
IV liga (2002-2001) 14 závodnic
2. Tereza Štufková
3. Natálie Jedličková
4. Barbora Kešnarová
 
III liga (1999-2000) 10 závodnic
3. Gabriela Jírová
9. Julie Gyselová
 
 
 

 
10. 12. 2011 | Rubrika: Závody | Fotografie: Memoriál Petra Kouby 10.12.2011

Mikulášský pohár Tábor 3.12.2011

mladsi-zakyne-stribro.jpgNejmladší žáci (2003 a ml) 23 závodníků
2. David Pecín
3. Hynek Černý
10. Martin Čeloud
 
Mladší žáci (2002-2000) 18 závodníků
10. Adam Pihávek
 
Dívky přípravky (2005 a ml) 28 závodnic
5. Kateřina Kneslová
22. Míša Benešová
 
Nejmladší žákyně (2003-2004) 30 závodnic
2. Lucie Pecínová
3. Karolína Hanzalová
5. Magdalena Picková
10. Adéla Dvořáková
16. Denisa Bendová
17. Leontina Pavlíková
22. Ta Marie
26. Franziska Perle
 
Mladší žákyně (2002-2001) 11 závodnic
2. Natálie Jedličková
5. Barbora Kešnarová
6. Tereza Štufková
 
Starší žákyně (1999-2000) 11 závodnic
2. Gabriela Jírová
11. Julie Gyselová
 
 
 
 
 
3. 12. 2011 | Rubrika: Závody | Fotografie: Mikuláš Tábor 3.12.2011

Přebor ČR muži, Kolín 26.11.2011

adam-pihavek-kun.pngNejlepší z jihočeských gymnastů své věkové kategorie Adam Pihávek potvrdil svou letošní stabilní výkonnost a dobrou formu i na podzimním Přeboru České republiky v povinných sestavách. Letos Adam získal zlato na jarním i podzimním přeboru kraje, na červnovém Mistrovství ČR ve volných sestavách vybojoval 9. místo a na podzimním republikovém Přeboru obsadil 10. místo. Jeho výkon lze srovnat s nejlepšími gymnasty z vyhlášených výcvikových středisek s mnohem lepším zázemím.

Doufáme, že organizační i tréninkové podmínky v oddíle a jindřichohradecké tělocvičně umožní Adamovi pokračovat v nácviku těžších prvků a obtížnějších sestav ve vyšší věkové kategorii, do které nyní přechází.
 
Ostatní Adamovi oddíloví kolegové mohou být se svým umístěním také spokojeni, samozřejmě škoda drobných i zbytečných větších chyb, kterých kdyby nebylo, mohli bychom se radovat z ještě lepších výsledků.
 
Výkonostní stupeň 1 (7-9 let), 65 závodníků
10. Adam Pihávek 53,0
21. David Pecín 50,05
23. Hynek Černý 49,95
41. Dominik Gysel 48,1
 
 

 

 

 
26. 11. 2011 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přebor ČR muži, Kolín 26.11.2011

Memoriál B. a V. Horákových, Pardubice 19.11.2011

pardubice-19.11.2011.jpgNa výletě do Pardubic nešlo o to zjistit, zač tam mají perník, ale bojovat o medaile na závodě ve sportovní gymnastice - Memoriálu věnovaném památce Blanky a Verunky Horákových. I přes velkou konkurenci domácích i pražských závodnic jsme medailí přivezli hned několik, zejména zásluhou Majdalenky Pickové a Káji Hanzalové, ve starších kategoriích zabodovaly Terka Štufková a Gabča Jírová. Dalším úspěchem bylo 2. a 3. umístění v závodě dvoučlenných družstev, nahlášených předem a složených z jedné závodnice mladší a jedné gymnastky ze starších kategorií. (Fotografie z vyhlášení ukazují umístění jiné, jelikož došlo k chybě v počítání bodů, kterážto byla napravena až posléze).

 
Kategorie r. 2004 (18 závodnic)
2. Magdalena Picková
 
Kategorie r. 2003 (12 závodnic)
1. Karolína Hanzalová
8. Lucie Pecínová
 
Kategorie r. 2002-2001 (7 závodnic)
3. Tereza Štufková
5. Barbora Kešnarová
6. Natálie Jedličková
 
Kategorie r. 2000-1999 (11 závodnic)
2. Gabriela Jírová
8. Julie Gyselová
 
Soutěž předem nahlášených družstev (starší + mladší gymnastka) 22 družstev
2. Jindřichův Hradec (Gábina Jírová, Magdalena Picková)
3. Jindřichův Hradec (Tereza Štufková, Karolína Hanzalová)
22. Jindřichův Hradec (Barbora Kešnarová, Lucie Pecínová)
 

 Video není a ani nebude

 
19. 11. 2011 | Rubrika: Závody | Fotografie: Memoriál Horákových, Pardubice 19.11.2011