3. 11. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: Jindřichohradecká liga 3.11.

22. 10. 2012 | Rubrika: Závody

Přípravky, Sezimovo Ústí 6.10. 2012

14. 10. 2012 | Rubrika: Závody

Mistrovství ČR mužů, Praha 30.6.2012

S malými či většími chybkami, přesto však k naší velké spokojenosti s konečným umístěním zacvičili Martin s Hynkem své volné sestavy na Mistrovství ČR. Hynkova radost byla zjevná, Martin se určitě bude radovat také, když zjistí, že jej předběhli jen 2 sedmiletí kluci. Kdyby se vyvaroval zbytečného pádu po podmetu z hrazdy, mohl se umístit kolem 15. místa a tedy by byl z nejmladšího ročníku nejlepší. Oběma hochům děkujeme za celoroční dřinu a gratulujeme!

Krajský přebor ve sportovní gymnastice mužů, České Budějovice 3.6.2012

V krajské soutěži jednotlivců ve volných sestavách šestiboje získali naši hoši výborná umístění. Je třeba ocenit důslednou péči pana trenéra Plachého, který připravil Hynka Černého na soustředěný výkon a tak se mu podařilo porazit oba své tolik obávané konkurenty. Rovněž Martin Čeloud si zaslouží velikou chválu, jelikož předstihl mnohé starší kluky. Samozřejmě škoda malých i velkých chybiček, kterých kdyby nebylo... to je ale sport a ne vždy se vše podaří, jak máme naplánováno a nacvičeno.

Kateghynek.pngorie Nejmladší žáci (7-9 let)
1. Hynek Černý
4. Martin Čeloud

Vzhledem k tomu, že jsme na závod vyslali jen 2 nejmladší žáky a nakonec se nepodařilo sestavit tříčlenné družstvo ve spolupráci s jiným oddílem, nebyli jsme vyhodnoceni v soutěži družstev.

KRAJSKÝ PŘEBOR VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE ŽEN

_mg_7278.jpgZiskem tří zlatých, jedné stříbrné a jedné bronzové medaile skončil pro domácí závodnice Přebor Jihočeského kraje ve sportovní gymnastice žen - jednotlivkyň.

O zlatou placku, České Budějovice 20.5.2012

s-medailemi.jpgNedělní závod ve sportovní gymnastice žáků byl vhodnou příležitostí k vyzkoušení volných sestav šestiboje před nadcházejícím Přeborem Jihočeského kraje. V kategorii sedmiletých Nejmladších žáků suveréně zvítězil náš Martin Čeloud, a to i přes malé "okno" během cvičení akrobacie.

V kategorii Nejmladších žáků II (8-9 let) statečně bojoval Hynek Černý s velkou konkurencí z ostatních oddílů. Snad dlouhé čekání na 2. sled závodu a menší koncentrace byla na vině nedotaženého přednosu s výdrží na bradlech (ztráta bonifkace 0,6 bodu), také malé zaváhání na hrazdě (min 0,3 bodu) stálo Hynka cenné desetiny, které ho dělily od zlaté medaile. 2. místo je i tak velkým úspěchem, rovněž nás potěšilo Hynkovo 2. místo ve finále akrobacie.

Dominik i Adam se zotavují po úrazech (které se ovšem staly mimo tělocvičnu), takže v kategorii Mladších žáků jsme tentokrát žádné zastoupení neměli.

Nejmladší žáci (7 let), závodníků
1. Martin Čeloud

Nejmladší žáci (8-9 let), závodníků
2. Hynek Černý

20. 5. 2012 | Rubrika: Závody | Fotografie: O zlatou placku, České Budějovice 19.5.2012