Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody

Příspěvky

Jihlavský ježek Bedřichov 1.5.2010

Výsledky ke stažení

Kategorie II (2000 - 2001)
, 13 závodnic
7. Barbora Kešnarová
8. Natálka Jedličková
10. Tereza Štufková

Kategorie I (2002 a mladší), 16 závodnic
5. Karolína Hanzalová
7. Lucie Pecínová
9. Denisa Bendová
 
1. 5. 2010 | Rubrika: Závody | Fotografie: Jihlavský Ježek, Bedřichov 1.5.2010

Znojmia Cup Znojmo 1.5.2010


Žákyně A
, 19 závodnic, výsledky zde
15.Gabriela Jírová

Žákyně B mladší, 5 závodnic, výsledky zde
2. Daniela Vránová

Žákyně B starší, 11 závodnic, výsledky zde
6. Gabriela Havlová
 
1. 5. 2010 | Rubrika: Závody

Nová Včelnice - přípravky 1.5.2010

Obrazek Výsledky ke stažení

Přípravky starší (2003)
, 7 závodnic
1. Zuzana Jílková
2. Natálka Mašková
4. Marie Ta

Přípravky mladší (2004 a mladší, 13 závodnic
1. Magdalena Picková
2. Štěpánka Burdová
6. Klára Hemberová
8. Leontýna Pavlíková
9. Franziska Perle
 
1. 5. 2010 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přípravky Nová Včelnice 1.5.2010

Aprilboj Sezimovo Ústí 24.4.2010

 Výsledky ke stažení

Nejmladší žákyně (2002 a mladší)
, 8 závodnicObrazek
1. Lucie Pecínová
3. Adéla Dvořáková
4. Denisa Bendová
6. Dorota Šablatúrová
7. Karolína Hanzalová
Mladší žákyně (2001 - 2003), 18 závodnic
1. Barbora Kešnarová
5. Natálie Jedličková
Starší žákyně (2000 - 2001), 8 závodnic
3. Tereza Štufková
5. Daniela Vránová
Žákyně B, 15 závodnic
1. Gabriela Jírová
3. Gabriela Havlová
Juniorky B, 8 závodnic
4. Leona Jírová
 
24. 4. 2010 | Rubrika: Závody | Fotografie: Aprílboj Sezimovo Ústí 24.4.2010

Veselský pohár 17.4.2010

Výsledky ke stažení

Základní stupeň (2002 - 2003)
, 17 závodnic
3. Karolína Hanzalová
8. Lucie Pecínová
9. Adéla Dvořáková
14. Dorota Šablatúrová
15. Denisa Bendová

Starší žákyně (2000 - 2001), 26 závodnic
8. Tereza Štufková
15. Barbora Kešnarová
18. Natálie Jedličková
25. Julie Gyselová

Žákyně A, 6 závodnic
6. Gabriela Jírová

Žákyně B, 11 závodnic
11. Kristýna Vrabčeková (nedokončila závod, zranění po první disciplíně)
 
17. 4. 2010 | Rubrika: Závody | Fotografie: Veselí 17.4.2010

Pelhřimov 11.4.2010, Memoriál Z. Hartlové

Prvním z řady jarních závodů v nové sezoně 2010 byl Memoriál Zuzany Hartlové v Pelhřimově.
Výsledky ke stažení

Kategorie:

Mimi (2004 a mladší), celkem 22 závodnic
1. Magdalena Picková

Mladší žákyně (2002 - 2003), 56 závodnic
26. Lucie Pecínová
29.Denisa Bendová
34. Karolína Hanzalová

Starší žákyně (2000 - 2001), 41 závodnic
11. Tereza Štufková
19. Barbora Kešnarová
20. Natálie Jedličková
21. Daniela Vránová
29.-30. Julie Gyselová

Žákyně B, 24 závodnic
3. Gabriela Jírová

Juniorky, 13 závodnic
11. Leona Jírová
 
11. 4. 2010 | Rubrika: Závody | Fotografie: Pelhřimov 11.4.2010

Memoriál Petra Kouby, Č. Budějovice 12.12.2009

ObrazekPosledním závodem gymnastek Slovanu J. Hradec byl II. ročník Memoriálu Petra Kouby v Českých Budějovicích . Dvojboj – bradla, akrobacie v soutěži družstev vyhrály gymnastky Slovanu J. Hradec a přivezly krásný putovní pohár.
Výsledky ke stažení
 
14. 12. 2009 | Rubrika: Závody | Fotografie: Memoriál Petra Kouby, 12.12.2009

Mikulášský pohár Sezimovo Ústí 29.11.2009

Mikulášský pohár se konal v tělocvičně gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře.

Přípravky: (13 závodnic)
4. Lucie Pecínová
6. Denisa Bendová
7. Dorota Šablatúrová
8. Natálie Mašková
9. Trang Marie Ta Nguen
13. Magdalena Picková

Nejmladší žákyně: (20 závodnic)
2. Barbora Kešnarová
4. Natálie Jedličková

Mladší žákyně (29 závodnic)
9. Gabriela Jírová
12. Kristýna Vrabčeková
21. Julie Gyselová

Starší žákyně (11 závodnic)
6. Gabriela Havlová

Juniorky, ženy (8 závodnic)
5. Leona Jírová
6. Žaneta Plavcová (za TJ Nová Včelnice)

Nejmladší žáci: (21 závodníků)
12.Adam Pihávek
13 Dominik Gysel
21. David Pecín
 
29. 11. 2009 | Rubrika: Závody

Krajský přebor družstev, Jihlava 14.11.2009

ObrazekVelkým úspěchem a dvěma prvními místy pro družstva TJ Slovan skončil sobotní Krajský přebor družstev žen ve sportovní gymnastice, který se konal v Jihlavě - Bedřichově. Tímto výsledkem obhájily jindřichohradecké gymnastky loňská vítězství v soutěžích družstev v kategoriích miniliga a IV. liga.

Výsledky ke stažení

Kategorie Miniliga (5 družstev)
1. TJ Slovan Jindřichův Hradec (Tereza Štufková, Natálie Jedličková, Barbora Kešnarová)

Kategorie IV. Liga (5 družstev)
1. TJ Slovan Jindřichův Hradec (Gabriela Jírová, Kristýna Vrabčeková, Daniela Vránová, Kateřina Oravcová, Julie Gyselová)

 Kategorie II. liga (3 družstva)
 2. TJ Slovan Jindřichův Hradec (Žaneta Plavcová, Leona Jírová, Gabriela Havlová, Nikola Andrašková)
 
14. 11. 2009 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přebor JČ kraje, Jihlava 14.11.2009

Přebor JČ kraje mužů České Budějovice 8.11.2009

ObrazekPřeboru Jihočeského kraje ve sportovní gymnastice mužů se zúčastnili 2 závodníci TJ Slovan Jindřichův Hradec v kategorii VS 1.

Výsledky ke stažení

Výkonnostní stupeň 1 (7-9 let), 18 závodníků
11. Adam Pihávek
12. Dominik Gysel
 
8. 11. 2009 | Rubrika: Závody | Fotografie: Přebor JČ mužů Č. Budějovice 8.11.2009