Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody prosinec 2014

V sobotru 13.12. se větší část oddílu zúčastnila závodu Memoriál Petra Kouby v Č. Budějovicích. Putovní pohár jsme sice tentokrát nepřivezly, ale naše gymnastky si vedly velice dobře a zaslouží pochvalu.

kat. ZS

1. Maryšková Karolína
2. Šoršová Lucie

kat. ml. žákyně

5. Krajňáková Eliška
10. Staňková Tereza
16. Kamenická Karolína

kat.st. žákyně

8. Pavlíková Leontýna
11. Picková Magdaléna

kat. žákyně B

3. Chrpová Barbora
4. Pecínová Lucie
10. Dvořáková Adéla

kat. ženy B

2. Jírová Gabriela
4. Kešnarová Barbora
Štufková Tereza


Malé gymnastky startovaly v sobotu v Moravském Krumlově na Krumlovském zvonečku a byly výborné! Kategorii 2009 vyhrála naše Anička Holická a v kat. 2008 byla Káťa Fullsacková 4.
Blahopřejeme!

V neděli 14. 12. se další malé závodnice zúčastnily Vánočního závodu v Brně. A také odtud jsme dovezly medaili! Tentokrát stříbro vybojovala v kat. 2008 Káťa Vybíralová. Sára Wágnerová v kat. 2007 obsadila pěkné 6. místo.

Skvělým výsledkem ukončily sezonu najmenší. V Praze startovaly na Vánočním závodu ve Vršovicích. V kat. 2007 Sára Wágnerová vybojovala bronz(28 závodnic), a kat 2008 Káťa Vybíralová 4!! K bronzu chybělo 16 tisícin. Startovalo 33 závodnic.
Moc blahopřejeme a doufáme, že budeme v novém roce také úspěšné.

Přejeme všem příznivcům našeho oddílu hezké vánoce mnoho úspěchů v roce 20015!!

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční závod Praha