Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR kategorie C 26-27.10.2018

zakyne-c-do-10---kopie.jpgjh-zakyne---kopie.jpgmcrc-gym-jh-400---kopie.jpgMČR 26.10. a 27. 10. 2018 v J. Hradci 
Skvěle si vedly naše závodnice na domácím MČR C žen, juniorek a žákyň. Prezentovalo se 173 závodnic z 38 oddílů z celé ČR. 

V pátečním závodě žen dobře začala Barbora Kešnarová. V šestnácti členném startovním poli obsadila po pěkném výkonu 4. místo a chybělo jen 0,5 bodu k medaili. Všichni jsme fandili a povzbuzovali. Tento závod vyhrála Jakšová Michaela z TJ Doksy. 
 

V sobotu začal závod žákyň. 101 závodnic z celé republiky bylo rozlosováno do třech sledů. Zde bylo i šest našich gymnastek. A dopadlo to skvěle. Děvčata se nezalekla soupeřek, předvedla krásné výkony bez velkých nezdarů. A pak už jsme se mohli všichni radovat. Mistryní ČR se stala Barbora Dvořáková! A v první desítce ještě na 6. místě Karolína Maryšková a na 10. místě Kateřina Vybíralová. Pochvalu zaslouží i 39. Linda Kupková, 49. Viktorie Šímová a 64. Anna Vendlová. 
 

V podvečer ještě proběhl závod juniorek, avšak bez naší účasti. Vyhrála Klasnová Tereza z TJ Sokol Příbram. 
Závodnicím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.