Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR jednotlivkyň

O víkendu 13.- 14.6. 2015 se ve Vysokém Mýtě konalo Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice jednotlivkyň. Své zastoupení zde měl opět i TJ Slovan Jindřichův Hradec a to v kategoriích- žákyně B (Chrpová Barbora), juniorky B (Štufková Tereza, Kešnarová Barbora) a ženy B (Jírová Gabriela).

Děvčata tentokrát nebojovala pouze s velkou konkurencí ostatních oddílů z celé republiky, ale také s velkými horky, které měly na jejich výsledcích jisté zásluhy. Přesto se za své výkony nemusí stydět.

Celé dění jsme mohli sledovat online na stránkách ČGF.

 

Výsledky:

           

            Žákyně B- 22. místo Chrpová Barbora (startovalo 47 závodnic)

            Juniorky B- 14. místo Štufková Tereza

                                  24. místo Kešnarová Barbora (startovalo 30 závodnic)

            Ženy B- 9. místo Jírová Gabriela (startovalo 13 závodnic)

 

Náhledy fotografií ze složky Mistrovství ČR jednotlivkyň