Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor družstev 2017 J.Hradec

Krajský přebor ve sportovní gymnastice 

19. 11. 2017 uspořádal oddíl sportovní gymnastiky TJ Slovan J. Hradec krajský přebor Jihočeského kraje a Kraje Vysočina žen a dívek. Naše gymnastky potvrdily výbornou výkonnost a bojovaly o medaile v několika kategoriích. 

zákl. stupeň 
Nela Maryšková hostovala ve družstvu S. Ustí a výrazně pomohla k zisku stříbrné madaile pro toto družstvo. 

mladší žákyně 
Anna Holická, Bára Špačková, Anna Vendlová, Anna Dvořáková a hostující Zuzana Vlková z Pelhřimova vyhrály a získaly tak zlaté medaile. 

žákyně B 
Eliška Krajňaková hostovala ve družstvu Merkur Č. Budějovice a spolu s Švehlovou K., Vlažnou T., Chromou S., a Hýblovou K. získaly zlato. 

žákyně C 
Kateřina Vybíralová, Barbora Dvořáková, Linda Kupková, Karolína Maryšková a Viktorie Šímová zvítězily a také jim patří titul přebornic Jihočeského kraje. 

II. liga 
V postupové kategorii na mistrovství ČR se povedl husarský kousek družstvu S. Ustí, kde hostovala Barbora Kešnarová. Spolu s Honzíkovou K., Kotalíkovou D., Rybákovou R. a Slabou M. porazily favorizovaný Merkur Č. Budějovice a postoupily tak na M ČR do Brna! 

Všem děvčatům blahopřejeme a nyní se těšíme na slavnostní akademii, kterou uspořádáme k 60. výročí založení oddílu. Koná se 2. 12. 2017 v tělocvičně TJ Slovan J. Hradec od 17hodin. Zveme všechny rodiče, kamarády, příznivce SG současné i bývalé. Přijďte se podívat i zavzpomínat. 

 

Náhledy fotografií ze složky Krajský přebor družstev 2017 J.Hradec