Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor 3.6.2017

Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny ve sportovní gymnastice 3.6. 2017 ve Veselí nad Lužnicí 

Sportovní gymnastky TJ Slovan J. Hradec na Přeboru Jihočeského kraje a Vysočiny,dokázaly, že patří k nejlepším. 4 mistrovské tituly jsou toho důkazem. Na mistrovství ČR, které se koná 17.-18.6. v Ostravě, se v kategorii žákyně B kvalifikovala Eliška Krajňaková! Všem našim děvčatům blahopřejeme a doufáme, že v Ostravě Eliška předvede svoje maximum. Pro ostatní končí jarní sezona a budeme se věnovat přípravě na další. Fanoušci mohou vidět v tělocvičně TJ Slovan J. Hradec ještě 10.6. 2017 nejmladší gymnastky na závodě přípravek. Všechny příznivce zveme, začátek je v 9hod. 

výsledky přeboru: 

Základní stupeň (26 závodnic) 
1. Michalisková Linda 
8. Mertová Amélie 
19. Vychodilová Eliška 

mladší žákyně (22 závodnic) 
2. Holická Anna 
10. Kupková Linda 
11. Dvořáková Anna 
16. Vendlová Anna 
18. Špačková Bára 

starší žákyně (5 závodnic) 
5. Maryšková Karolína 

žákyně B (9 závodnic) 
1. Krajňaková Eliška 

žákyně C (20 závodnic) 
1. Dvořáková Barbora 
4. Vybíralová Kateřina 
9. Šímová Viktorie 

ženy C 
1. Kešnarová Barbora